O NAS

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom nowoczesnych kobiet, stworzyliśmy miejsce,  w którym każda z Was odnajdzie coś dla siebie. „Aura Make Up”  to niezwykle kameralne studio, w którym odnajdziesz ciszę, spokój a przede wszystkim odprężysz się i zapomnisz o troskach dnia codziennego.

Zapewniamy Cię, że nasi specjaliści z dziedziny pielęgnacji będą z wielką pieczołowitością dbać o stan Twojej skóry.

Zapewniamy Cię, że nasi wizażyści wyczarują dla Ciebie idealny makijaż, podkreślający w Tobie to co najpiękniejsze.

Zapewniamy Cię, że nasi styliści przeprowadzą profesjonalną analizę kolorystyczną, tak abyś już nigdy nie borykała się z dopasowaniem dla siebie idealnego koloru.

Zapewniamy Cię, że obdarzysz nas zaufaniem, bo do każdego podchodzimy indywidualnie.

Zapewniamy Cię, że pracujemy na kosmetykach „kolorowych” i pielęgnacyjnych renomowanych marek kosmetycznych.

Zapewniamy Cię, że nasze kursy i szkolenia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Z pewnością przygotują Cię do pracy w świecie kolorów i pielęgnacji.

Zespół naszych wizażystów i stylistów posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych, produkcjach filmowych i reklamowych. Malowali dla światowych selektywnych firm kosmetycznych takich jak : CHANEL, DIOR, YSL, SISLEY, MAC, CLINIQUE, ESTEE LAUDER, GUERLAIN

 

Przede wszystkim oferujemy Wam:
  • usługi gabinetu kosmetycznego z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało w tym zabiegi medycyny estetycznej,
  • wizaż, stylizacje i analizy kolorystyczne dla indywidualnego klienta,
  • makijaż permanentny i mikroblading,
  • stylizacja brwi i rzęs – lifting rzęs,
  • porady pielęgnacyjne indywidualnie dobrane do potrzeb cery z analizą skóry,
  • bezpłatne kursy i szkolenia dla przyszłych wizażystów*,
  • porady dietetyczne.

 

Szczegółowe informacje dotyczące cen i pełnego zakresu usług z dziedziny szkoleń lub zabiegów kosmetycznych, znajdą panie w odrębnych zakładkach tematycznych na naszej stronie www.aura-makeup.pl

 

Poczuj aurę panującą w naszym studio…

 

UWAGA!
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu, programów szkoleniowych i opisów (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r).
* bezpłatne kursy i szkolenia w Studio „Aura Make Up” jedynie po wcześniejszym kontakcie oraz z zachowaniem warunków opisanych w zakładce Urząd Pracy.